Wednesday, 26 August 2015

Watermelon smoothie

Hi healthy eaters!
You are what you choose to be, not what people think you are.
You can achieve anything you wish and no one has the right to interrupt you.
You are you, so stop comparing yourself to others, because there's no other human being who as unique as you are. 
You can do anything, just believe in it and do your best to accomplish it.

Jesteś tym, kim wybierzesz, by być; nie tym, kim ludzię myślą, że jesteś.
Możesz osiągnąc co tylko zechcesz i nikt nie ma prawa Ci przeszkodzić.
Jesteś kim jesteś, więc przestać porównywać siebie do innych, ponieważ nie ma innego takiego samego człowieka, który byłby tak niepowtarzalny, jak ty.
Możesz dokonać, czego tylko chcesz, po prostu uwierz w to i zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby to osiągnąć. Trust me, it's a way easier to follow these four statements mentioned above if you have someone who believes in you no matter how tough the time comes. It builds up a person from the inside so greatly that he gets the wings and can literally fly! Knowing that you have the support usually means everything and gives great strengths to do better and more.
I've always known what the support means and how important it is to say a few cheering up words to people, who are the closest to my heart. Nevertheless, I feel like exactly today I really realised how strong the meaning of the support is, how greatly it affects the supported person and how incredibly it can change the results of some actions, but obviously in this positive way. I mean, it's always heaps better to have someone by your side, than doing it with no one or against someone. I suppose, we tend to forget how important it is to take care of one another and to be the best version of yourself for yourself and for the relatives. It means the world to the other person when he knows you got his back and it's always easier for him to tackle with problems, but also celebrate successes, knowing that you're always there for him. What is more, we often are scared to take actions or to do what we love if we don't have the support on the behalf of our beloved ones. But it doesn't have to be this way at all ! Show the support to your relatives and tell them they can count on you. The support means so much, because it honestly makes people feel better starting from the inside and boosts their self-esteem as well, so they have the courage and the willingness for further fights.
Everyone has his own ups and downs and we all are aware of the fact that it's a way easier to go through the tough and a way more awesome to celebrate the good, knowing that someone supports you. So now, I encourage you to take a sip of Pink Watermelon Smoothie and take a moment to rethink whether you show your supports to your beloved ones and if you can appreciate their supports towards you as well. This refreshing drink will certainly clear your mind and let you pore the topic. Enjoy !


Zaufaj mi, o wiele łatwiej jest dostosować się do tych czterech wyrażeń wspomnianych wcześniej, jeśli masz kogoś kto wierzy w Ciebie bez względu na sytuację. A to tak bardzo 'podbudowuje' osobę od wewnątrz, aż dostaje skrzydeł i dosłownie potrafi latać! Wiedza o tym, że masz wsparcie zazwyczaj znaczy wszystko i dodaje wielkich sił, by robić lepiej i więcej.
Zawsze wiedziałam, co oznacza wsparcie oraz jak ważne jest, by powiedzieć parę ciepłych i pocieszających słów do tych, którzy są najbliżsi Twojemu sercu. Niemniej jednak, wydaje mi się, że to właśnie dzisiaj zdałam sobie sprawę, jak ogromną moc niesie w sobie znaczenie słowa 'wsparcie', jak bardzo ono wpływa na wspieraną osobę oraz jak niezwykle może zmienić skutki pewnych czynności; oczywiście w ten pozytywny sposób. Chodzi o to, iż zawsze o wiele lepiej jest mieć kogoś przy sobie, niżeli nie mieć nikogo lub robić coś przeciwko komuś. Uważam, że mamy tendencję do zapominania o tym, jak ważna jest troska o siebie nawzajem oraz bycie najlepszą wersją siebie dla siebie i najbliższych. To znaczy tak wiele dla drugiej osoby, kiedy wie, że strzeżesz go i zawsze jest łatwiej zmagać się z problemami i celebrować sukcesy, wiedząc, że jest ktoś, kto zawsze będzie tam dla Ciebie. Co więcej, często boimy się podjąć jakiś kroków lub zrobić coś, co kochamy w momencie, kiedy nie otrzymujemy wsparcia od ważnych dla nas osób. Jednak wcale nie musi tak być ! Pokaż wsparcie swoim bliskim i powiedz im, że mogą na Ciebie liczyć. Okazanie wsparcia znaczy tak wiele, gdyż naprawdę to sprawia, iż ludzie czują się lepiej w środku oraz wzrasta samoocena i pojawia się samozadowolenie, dlatego też następnie mają odwagę i chęć do kolejnych walk.
Każdy przechodzi przez wzloty i upadki, i wszyscy jesteśmy świadomi, że łatwiej jest przejść przez trudne czasy i o wiele bardziej niezwykle jest celebrować dobre czasy wiedząc, że jest ktoś kto nas wspiera. Więc teraz, zachęcam Was, abyście wzięli łyk Pink Watermelon Smoothie i poświęcili moment, by zastanowić się, czy okazujecie wsparcie swoim ukochanym i, czy doceniacie również okazywane Wam wsparcie przez nich. Ten orzeźwiający napój z pewnością oczyści Was umysł i pozwoli Ci zgłębić ten temat. Smacznego !
Ingredients:
1/2 quarter watermelon
1/2 melon
1 small apple
3 mint leaves

Instructions
Blend all ingredients, serve with ice cubes.

~Polish version
Składniki
pół ćwiartki arbuza
pół melona
1 małe jabłko
3 listki mięty

Instrukcja
Wszystkie składniki zmiksować, podawać z lodem.

No comments:

Post a Comment